Kartki świąteczne charytatywne – Fundacja Dzieciom

plakat kartki fundacja

Boże Narodzenie / Wielkanoc

Kartki świąteczne, które możemy wysłać do znajomych oraz bliskich, a także pracowników i firm współpracujących, w przypadku jeżeli reprezentujemy firmę, są jedną z najsympatyczniejszych tradycji świąt Bożego Narodzenia jak również Wielkanocy. Kartki niosą życzliwe przesłanie i umacniają w pozytywnych relacjach. Miłym akcentem jest również fakt, że kartki świąteczne mogą również pełnić rolę charytatywną. Przykładem takich kartek mogą być kartki świąteczne charytatywne Wydawnictwa Art Nuvo, ze sprzedaży których część dochodu przeznaczanych jest na wsparcie Fundacji Dzieciom Program Zdążyć z Pomocą. Wydawnictwo z Fundacją współpracuje z powodzeniem już od kilku lat.

kartki charytatywne logotypy

Decydując się na zakup kartki oznaczonej jako pomagającej podopiecznym z Fundacji Dzieciom przyłączają się Państwo do tego szczytnego celu. Piękne kartki świąteczne charytatywne mogą Państwo zobaczyć w naszym nowym katalogu kartek świątecznych. Aby otrzymać katalog prosimy o kontakt.

Dziękujemy wszystkim klientom indywidualnym i biznesowym, którzy kupując dobroczynne kartki świąteczne  przyczyniają się do wsparcia wielu akcji Charytatywnych, organizowanych coraz liczniej przez producentów kartek świątecznych. Mamy nadzieję, że nasze unikalne wzory spodobają się Państwu, dzięki czemu wiele Dzieci spędzi Boże Narodzenie i Wielkanoc choć troszkę szczęśliwiej.

Nasza oferta jest dokładnie taka sama jak na stronie kartki świąteczne charytatywne Wydawnictwa Art Nuvo, dlatego zachęcamy Państwa do zamawiania kartek bezpośrednio na naszej stronie, dziękujemy.

 

You may also like...