Kartki świąteczne charytatywne dla firm

kartki świąteczne charytatywne

Kartki świąteczne charytatywne na Boże Narodzenie 2016

Charytatywne kartki świąteczne Wydawnictwa Art Nuvo, są już dostępne. Kup wyjątkowej urody kartki dobroczynne ze sprzedaży, których część dochodu przeznaczana jest na wsparcie Fundacji Dzieciom Wspólnota Zdążyć z Pomocą lub Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Wydawnictwo z Fundacjami współpracuje z powodzeniem już od kilku lat.

Informacja o wsparciu Fundacji nadrukowywana jest na życzenie Klienta, na lewej wewnętrznej stronie wkładki, zaś na prawej drukujemy życzenia. Wkładka umieszczona jest w środku okładki kartki i zamocowana jest specjalnymi ‚uszkami’.

mamy nadzieję, że nasza propozycja się Państwu spodoba. Dziękujemy jednocześnie wszystkim Klientom indywidualnym i biznesowym, którzy kupując dobroczynne kartki świąteczne przyczyniają się do wsparcia wielu akcji Charytatywnych, organizowanych przez Fundacje. Jesteśmy pełni nadziei, że nasze popularne wzory spodobają się Państwu, dzięki czemu wiele Dzieci spędzi Boże Narodzenie bez myślenia o troskach codziennego życia.

Nasza oferta jest dokładnie taka sama jak na stronie kartki charytatywne Wydawnictwa Art Nuvo, dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do zamawiania kartek bezpośrednio na naszej stronie, dziękujemy.

 

You may also like...